Firma goodwize s.r.o. vznikla v roce 2017 jako dceřinná společnost firmy maneota s.r.o. a jedná se o rodinnou firmu. Společnost byla zaregistrována 4.7.2018 u Krajského soudu v Brně,oddíl C, vložka 107292, jako společnost s ručením omezeným a okamžitě zahájila svoji činnost.

Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu k zákazníkovi a kvalitních službách, a to pro všechny zákazníky, ať už se jedná o velké investory nebo soukromé osoby. Samozřejmostí je komplexnost řešení všech zakázek. V návaznosti na požadavky a přání zákazníka navrhneme nejvhodnější materiály, technologické postupy, a další detaily řešení.

Nabízíme investorům kompletní inženýrský servis. Realizujeme generální dodávky pozemních staveb, rekonstrukce a opravy budov. Garantuje realizaci zakázky ve špičkové kvalitě, v dohodnutých termínech a cenách.

Orientace firmy vychází ze zkušeností při výstavbě průmyslových objektů a bytové výstavby. Zabýváme se i rekonstrukcemi bytových i nebytových objektů na území celé ČR. Radek Zeman
Eva Zemanová